czwartek, 31 marca 2016

Marcowe spotkanie klubu Kobiety To Czytają


Kolejne spotkanie klubu Kobiety To Czytają, które mam przyjemność organizować w Łodzi, już za nami... Tym razem spędziłyśmy czas w bardzo kameralnym gronie, ale za to znalazłyśmy idealne miejsce na dyskusje, kolejne również się tam odbędą.
W marcu postawiłyśmy na polską autorkę i... był to strzał w dziesiątkę! Osobiście uważam, że to jedna z najlepszych książek wydanych pod patronatem klubu.
Jako że jest to powieść wielowątkowa, to i tematów do rozmów nie brakowało. Każdy z bohaterów staje przed trudnym wyborem, który może nieść za sobą nieoczekiwane konsekwencje. W większości przypadków miałyśmy podobne zdanie, chociaż czasem patrzyłyśmy na dany problem pod innym kątem. Bardzo się cieszę, że to właśnie ta książka została wybrana przez klubowiczki!
Nie zwalniamy tempa, 30.04 odbędzie się kolejne spotkanie, na które serdecznie zapraszam wszystkie chętne panie (i nie tylko!). I tym razem dyskutować będziemy o książce naszej rodzimej autorki. Zachęcam do przeczytania "Miasta z lodu" Małgorzaty Wardy i dołączenia do nas! Przyjemne chwile w miłym towarzystwie - gwarantowane! Zawsze dopisuje nam humor i jak na prawdziwe moliki książkowe przystało, nie możemy się nagadać!

Zatem zapraszam:

"Miasto z lodu" Małgorzata Warda
30.04 (sob), godz. 19:00 
Costa Coffee w Manufakturze w ŁodziWszystkie szczegóły dotyczące naszego lokalnego klubu oraz kolejnych spotkań znajdziecie w grupie na Facebooku: Łodzianki to czytają


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz